VS Market: Роздріб – це рішення для автоматизації торгівлі, розроблене на платформі 1С. Акцент зроблений насамперед на робочому місці касира для збільшення швидкості обслуговування, автономності роботи, повної підтримки сенсорного управління, можливості швидко додавати новий функціонал та автоматизувати нестандартні бізнес-процеси.

Довгий час займаючись автоматизацією оптової та роздрібної торгівлі, фінансового та складського обліку, нами був накопичений величезний досвід. Цей досвід визначив ключове правило, яким необхідно керуватися, приступаючи до автоматизації та оптимізації бізнес-процесів будь-якої галузі.

«IT-система компанії не повинна бути обмежуючим фактором розвитку бізнесу.»

Існує величезна кількість програмного забезпечення, яке дозволяє автоматизувати різні напрямки діяльності підприємств комплексно і окремо, але в реальності ідеальних рішень не існує. Завжди доводиться вибирати оптимальне рішення на користь тих чи інших технологій цінової політики з урахуванням різних критеріїв. Але важливим критерієм, який часто упускають, є швидка адаптація та зміна програмного забезпечення під потреби та розвиток бізнесу, не враховуючи який вам доведеться адаптуватися під можливості програми, а не під свої потреби. На практиці 90% наших клієнтів зіткнулися з цим і успішно подолали труднощі завдяки нашим рішенням і рекомендаціям.

На даний момент за сукупністю всіх факторів 1С немає аналогів для швидкого вирішення завдань з автоматизації бізнес-процесів, інтеграції з іншими інформаційними системами, торговим обладнанням тощо, що на практиці підтвердили реалізовані проекти на ринку України та Польщі.

Але будь-яке рішення необхідно приймати правильно та повною мірою оцінювати всі можливі фактори: ризики, складність впровадження, інтеграції з іншими обліковими та торговими системами, перспективи розвитку та масштабування рішення.

Звертайтесь. Допоможемо з вибором оптимального рішення, навіть якщо вибір буде не на користь нашого рішення.

Рішення VS Market успішно використане в автоматизації магазинів та складів різної групи товарів та послуг на території країн України та Польщі:

– супермаркет, мінімаркет, продуктовий магазин

– магазин розливного пива

– м’ясний, рибний, овочевий магазин

 – бутіки одягу та взуття, магазини та склади

– магазин подарунків та квітів

 – магазин будматеріалів, промтоварів, запчастин

– кав’ярні, їдальні

VS Market підтримує роботу із широким переліком популярного торговельного обладнання. Постійно розширюємо список обладнання, що підтримується не тільки популярних моделей, а й вузькоспеціалізованих. На даний момент реалізовано підтримку фіскальних реєстраторів POSNET / THERMAL для Польщі, спеціалізованого вагового обладнання SARTORIUS. Реалізовано роботу з програмними РРО.

Вартість програмного продукту: 8400 грн.

ФОТОПРЕЗЕНТАЦІЯ