VS Market: Бухгалтерія + Управлінський облік – це комплексне програмне рішення на базі конфігруації BAS Бухгалерія для автоматизації операцій бухгалтерського та управлінського обліку в комерційних організаціях з різними системами оподаткування.Дане рішення можливо інтегрувати з конфігурацією BAS Бухгалтерія CORP.

На даний момент за сукупністю всіх факторів 1С та BAS не має аналогів для швидкого вирішення завдань по автоматизації бізнес процесів, інтеграції з іншими інформаційними системами, торговим обладнання і т.д., що на практиці підтвердили реалізовані проекти на ринку України і Польщі.

Конфігурацію можуть застосовувати підприємства які крім бухгалтерського обліку потребують ведення управлінського обліку, розширенного ціноутворення та підключення торгового обладнання (наприклад сканер штрихкодів) без використання додаткових управлінських баз.

Інтерфейс програми адаптований до потреб користувачів і дає можливість самостійно налаштовувати ряд форм і журналів під власні
потреби.

Користувачі, що мають декілька підприємств з пов’язаною господарською діяльністю, мають можливість вести декілька підприємств в одній базі даних. Це дозволяє значно прискорити робочі процеси за рахунок спільних довідників номенклатури та контрагентів та акумулювати дані
управлінського обліку на окремій управлінській організації.

Вартість програмного продукту: 15000 грн.